Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 195/65 R15 91H

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563301204
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
70 dB

Највисока цена:  74,7 €

Цена по парче

74,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,24 €

Назад кон врвот