Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 195/55 R16 87V

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563320175
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  108,5 €

Цена по парче

108,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот