Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 185/60 R15 88H

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563370491
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
73 dB

Највисока цена:  98 €

Цена по парче

98 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот