Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 165/70 R14 81T

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563304311
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
69 dB

Највисока цена:  62,2 €

Цена по парче

62,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот