Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 165/70 R14 81T

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563322056
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  77,4 €

Цена по парче

77,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот