Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 165/70 R14 81T

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563367439
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
64 dB

Највисока цена:  64,3 €

Цена по парче

64,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот