Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 155/70 R13 75T

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563304366
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
69 dB

Највисока цена:  86,4 €

Цена по парче

86,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот