Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 215/60 R16 95H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435215/60 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563470030
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  115,6 €

Цена по парче

115,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот