Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/60 R16 92H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563393957
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  91,7 €

Цена по парче

91,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот