Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 205/60 R15 91H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563433608
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  93,5 €

Цена по парче

93,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот