Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/70 R15 97T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435195/70 R15 97T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563433578
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  93,1 €

Цена по парче

93,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот