Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/70 R14 91T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563413785
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  96,1 €

Цена по парче

96,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот