Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/65 R15 95T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563411644
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
72 dB

Највисока цена:  82,5 €

Цена по парче

82,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот