Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/55 R16 87H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563590684
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  101,4 €

Цена по парче

101,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот