Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 195/50 R16 84H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435195/50 R16 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563437835
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  72,4 €

Цена по парче

72,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот