Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/70 R14 88H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435185/70 R14 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563458960
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  93,9 €

Цена по парче

93,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот