Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563411545
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  76,9 €

Цена по парче

76,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот