Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563411521
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  65,1 €

Цена по парче

65,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот