Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/80 R14 88T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563432632
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  81,2 €

Цена по парче

81,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот