Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R14 88T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563432656
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  100,7 €

Цена по парче

100,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот