Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R14 84T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563432649
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  76,8 €

Цена по парче

76,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот