Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H

Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435175/70 R13 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563433462
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  45,70 €

Цена по парче

45,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот