Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R15 88H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435175/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563431567
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
67 dB

Највисока цена:  75,9 €

Цена по парче

75,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот