Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 86T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435175/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563470443
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  86,5 €

Цена по парче

86,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,54 €

Назад кон врвот