Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/60 R15 81H

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435175/60 R15 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563413822
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  80,2 €

Цена по парче

80,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот