Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 165/70 R14 81T

Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563413686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  44,80 €

Цена по парче

44,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот