Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 165/65 R13 77T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435165/65 R13 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563432571
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  175,8 €

Цена по парче

175,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот