Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 155/80 R13 79T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563432496
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  56,9 €

Цена по парче

56,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот