Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 155/70 R14 77T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435155/70 R14 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563433493
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  70,6 €

Цена по парче

70,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот