Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 155/65 R14 75T

Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563411330
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  61,6 €

Цена по парче

61,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот