Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco 2 K435 155/65 R13 73T

Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook Kinergy Eco 2 K435
Hankook

Hankook Kinergy Eco 2 K435155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563432540
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  41,40 €

Цена по парче

41,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот