Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 275/45 R20 110W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A275/45 R20 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563468730
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  230 €

Цена по парче

230 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,63 €

Назад кон врвот