Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 255/60 R18 112V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A255/60 R18 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563527314
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  132,8 €

Цена по парче

132,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот