Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 255/55 ZR20 110Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A255/55 ZR20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563527383
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  217,8 €

Цена по парче

217,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот