Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 255/50 R19 107W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563468723
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  173 €

Цена по парче

173 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот