Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 235/65 R17 108V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563468679
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  135,2 €

Цена по парче

135,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот