Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 235/55 R19 105W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A235/55 R19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563468716
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  176,2 €

Цена по парче

176,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот