Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 225/65 R17 106H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563548906
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  126,4 €

Цена по парче

126,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот