Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 215/65 R17 103V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A215/65 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563526638
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  122 €

Цена по парче

122 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот