Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 215/60 R17 96V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A215/60 R17 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563555041
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  165,1 €

Цена по парче

165,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот