Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 215/55 R18 99V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563558585
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  164,9 €

Цена по парче

164,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот