Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² X H750A 215/50 R18 92W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² X H750A215/50 R18 92W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563575452
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  162,4 €

Цена по парче

162,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот