Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS 255/40 R18 99Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS255/40 R18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563565996
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  270,6 €

Цена по парче

270,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот