Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS 245/45 R18 100Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563565972
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  199,4 €

Цена по парче

199,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот