Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS 225/50 ZR17 98W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS225/50 ZR17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563533377
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  151,7 €

Цена по парче

151,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот