Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS 205/55 ZR16 94W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750B HRS205/55 ZR16 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563533360
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  98,9 €

Цена по парче

98,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот