Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 255/35 R19 96Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563463025
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  178,9 €

Цена по парче

178,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот