Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 245/40 R18 97V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750245/40 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563462998
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  138,8 €

Цена по парче

138,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот