Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 235/55 R17 103W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750235/55 R17 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563579290
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  143,9 €

Цена по парче

143,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,25 €

Назад кон врвот