Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 235/50 R18 101V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750235/50 R18 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563555058
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  149,2 €

Цена по парче

149,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот